O mně

Celý život mne zajímá péče o tělo ve všech oblastech. Nějaký čas jsem provozovala i menší posilovnu, předcvičovala aerobik, flowin a kalanetiku. V souvislosti s těmito aktivitami jsem si často dopřávala různé masáže, které blahodárně působily na mé tělo. Svět masáží mi postupně učaroval a rozhodla jsem se, že i já budu klientům poskytovat tuto užasnou možnost relaxace a odpočinku.

Masáží a metod regenerujících tělo, je celá řada, proto se neustále v této oblasti vzdělávám, abych každému klientovi poskytla právě tu péči a masáž, která bude pro jeho tělo přínosem.

Začátkem roku 2020 jsem absolvovala svůj první kurz Access Bars®, který mi otevřel takový prostor a možnosti, že jsem nemohla jinak a metodu Access Consciousness® zařadila do svého každodenního života. Neustále objevuji nové možnosti, volím dříve nemožné a to na všech úrovních života. Ptáte se, jak je to možné? Určitě to bude složité, opak je pravdou, stačí lehký laskavý dotek na určitých místech hlavy a dějí se zázraky! Současně jsem se dozvěděla celou řadu praktických nástrojů, které mi umožňují žít život v lehkosti.

Každopádně se to musí zažít, neboť zkušenost je nepřenosná. Přece mi nebudete věřit. Těším se na Ty z Vás, kteří si vyberou větší život a přijdou ke mně udělat první krok, s radostí Vás provedu. Bude mi ctí. 

Masáže

Klasická masáž

Klasická masáž

Způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení látkové výměny, vytlačení odpadních, balastních látek do kapilárního a lymfatického řečiště.
Masáž záda a šíje

Masáž záda a šíje

Způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení látkové výměny, vytlačení odpadních, balastních látek do kapilárního a lymfatického řečiště.
Zážitková masáž

Zážitková masáž

Výjimečná kombinace klasické celostní masáže a olejové relaxační masáže. Během masáže dochází ke kompletnímu uvolnění všech svalů. Laskavé doteky harmonizují tělo pomocí vonných olejů a tónů relaxační hudby. Tato masáž odplaví veškerou únavu a stres, je velice oblíbená a žádaná.
Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

je jednou z nejlepších masáží na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.
Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie

Kranio-sakrální terapie neboli Cranio Sacral Therapy (CST), v překladu z latiny lebko-křížová terapie, je velmi příjemnou, relaxační, energetickou, ale hlavně účinnou léčebnou i preventivní metodou pro dospělé i malé děti na celou škálu potíží, se kterými si klasická medicína neví rady.
Foukání iTeraCare

Foukání iTeraCare

Eliminuje nezdravé buňky, aktivuje spící buňky, zvyšuje sebeléčení na úrovni DNA, čistí meridiány a lymfatické uzliny, Terahertz zlepšuje mikrocirkulaci, reguluje endokrinní žlázy a chrání naše orgány, odstraňuje vlhkost těla (zadržování vody), zabíjí viry.
Amma masáž

Amma masáž

Amma masáž je často chápána jako masáž budoucnosti, neboť v sobě spojuje poznatky východní filozofie a potřeby moderního světa. Je rychlá, účinná a má výborné relaxační a regenerační schopnosti.
ASEA

ASEA

redoxní signální molekuly tělu vlastní, elixír mládí a zdraví

Access

Sezení Access Bars

Sezení Access Bars

Zahrnuje 32 bodů na hlavě v určité kombinaci. Jednotlivé body souvisí s jednotlivými oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, zdraví, kreativita.....,v nichž jsou nashromážděny všechny myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, kterým jsme dali během života důležitost, přičemž nám již neslouží, ale právě naopak.
Sezení Facelift

Sezení Facelift

Access Consciouness Facelift je úžasný proces, který může zvrátit příznaky stárnutí na obličeji a dokáže vytvořit podobné účinky na celém těle. Jedná se o využití energie k pozvednutí a omlazení celého těla za použití jemného, uklidňujícího, pečujícího doteku tváře a krku.

Ceník

 délka trvánícena
Klasické masáže
 - klasická masáž90 minut1000 Kč
 - záda + šíje60 minut650 Kč
 - záda30 minut325 Kč
Access  
 - sezení Access Bars60 minut1 000 Kč
 - sezení Facelift60 minut1 000 Kč
foukání  iTeraCare15 minut250 Kč
Masáž lávovými kameny
 - celé tělo 90 minut1 000 Kč
 - záda a nohy60 minut700 Kč
Další
Kraniosakrální terapie60 minut1 000 Kč
Havajská masáž60 minut700 Kč
AMMA masáž20 minut300 Kč

 

 

Dárkový poukaz

Chcete potěšit své blízké? Vybíráte dárek k narozeninám, svátku, výročí, Vánocům nebo jen tak, pro radost? Darujte dárkový poukaz na masáž nebo access. Vyberte si z mé nabídky. Neumíte se rozhodnout? Kontakt naleznete níže, ráda Vám s výběrem poradím.

Chcete výběr procedur nechat na obdarovaném? Věnujte dárkový poukaz na služby dle vlastního výběru. Rádi Vám dárkový poukaz vystavíme na částku, kterou si sami určíte.

Prosíme, objednávejte dárkové poukázky na masáž emailem info@laskavy-dotek.cz.